Filozofie LMHS

O tom jak budeš úspěšný, rozhoduješ především Ty sám. My jsme připraveni Ti podat pomocnou ruku na cestě za splněním Tvého snu.   Lukáš Majer, head coach LMHT 

 

 

LM HOCKEY SERVICE  je program zaměřený na rozvoj hokejových dovedností hokejistů v žákovských kategoriích formou herní přirozenosti.  Našim cílem je dosažení zlepšení herního výkonu jednotlivce.  Zastáváme názor, že je nutno rozvíjet nejen tělo ( kondice,  dovednosti ), ale i hlavu ( myšlení ), protože mozek rozhoduje o výkonu.

Nenabídneme Vám známá hokejová jména a nejvyšší hokejové licence (zatím), ale tým mladých motivovaných a pracovitých trenérů, kteří denně trénují mladé hokejisty. Jsme schopni cvičení vysvětlit a osobně ukázat v nejvyšší kvalitě.  Našimi hlavními pomůckami jsou odborné znalosti, brusle, hokejka, hřiště, tělocvična, píšťalka a hlavně pozitivní myšlení. Nenabízíme slavnou minulost, ale nejnovější odborné poznatky současnosti s cílem podpořit budoucí konkurenceschopnost mladých hokejistů.

Vzhledem k věku mladých hokejistů jsme si plně vědomi důležitosti spolupráce s Vámi, rodiči. Proto preferujeme otevřenou komunikaci a okamžité řešení vzniklých situací.

Naše činnost je zpoplatněná, proto jsme si vědomi, že Vy rozhodujete o tom, jak budeme úspěšní. Vaše přízeň = náš úspěch.

 

LM HOCKEY TRAINER   je mimoklubová  aktivita, zaměřená na mladé hráče ve věku od 6-ti let s cílem zlepšení jejich hokejových dovedností. Chceme vytvořit pevné základy,  na kterých budou hráči, Vaše děti stavět v budoucnosti.

Snažíme se  o komplexní přístup, proto podporujeme různorodé sportovní aktivity a nabízíme propojení na poradenství a služby v oblasti rehabilitace, regenerace, zlepšení jazykových znalostí ( angličtina ) a možnost výhodného  nákupu hokejové výstroje a výzbroje.

Ve výuce preferujeme hru na malém prostoru, zaměřujeme se na individuální činnosti jednotlivce  : bruslení, kličkování, přihrávku a střelbu.

Naše aktivity jsou nadstavbou a doplněním tréninků v mateřských klubech, proto zdůrazňujeme, že v první řadě je nutno plnit povinnosti k těmto klubům.

Formy

  • jednodenní, víkendové a vícedenní kempy
  • individuální pravidelné tréninky během sezóny na ZS Kralupy 
  • individuálně práce s hráči při problémech v týmech a pomoc jim se dostat z pět do komfortní zóny - osobní koučing 

 

Následující citát vyjadřuje i náš názor. Bez poctivého tréninku to prostě nejde. Kdo chce dokázat víc, musí víc pracovat. Talent je dar, ale jen on nestačí.

Nevěřím, že by se narodil nějaký člověk, který by bez tréninku něco dokázal.

Jaromír Jágr

 

 

Hokej report